Студія ландшафтного дизайну
Києво-Святошинський р-н, с. Юрівка, вул. Тарасівська, 9
Якісне вирівнювання ділянки – запорука успішної реалізації ландшафтного проекту. Гарний та функціональний ландшафт є результатом добре спроектованого дизайну, і належна підготовка ділянки має тут життєво важливе значення. Для того, щоб правильно вирівняти територію, потрібна ✅ ландшафтна компанія з професійним обладнанням. Незалежно від того, чи необхідно провести вирівнювання ділянки з будинком або провести роботи на незабудованій ділянці, VIVE GROUP готова взяти на себе всі Ваші турботи в галузі земляних робіт.
Вирівнювання ділянки Київ ✅

Розчищення та вирівнювання земельної ділянки, ✔️ досипання ґрунту, ✔️ геопластика, ✔️ вивіз будівельного сміття. Пропонуємо проведення будь-яких земляних робіт для приватних, комерційних та муніципальних об'єктів.

Наші можливості охоплюють усі потреби наших клієнтів у підготовці ділянок до будівництва та проведення ландшафтних робіт. Наші комплексні послуги дозволяють повністю очистити та вирівняти ділянку, на якій Ви збираєтеся втілити свій ландшафтний проект.

Вирівнювання ділянки при комплексному озелененні

VIVE GROUP має великий досвід у проведенні земляних робіт як для приватних ділянок, так і для комерційних об'єктів. Ми зробимо очищення ділянки, якісно її вирівняємо, видалимо сміття та зайвий ґрунт, а також, за потреби, доставимо та покладемо новий ґрунт, пісок чи щебінь, створивши всі умови для подальшої роботи ландшафтного дизайнера.

img_divider

ЩОБ ЗАМОВИТИ ВИРІВНЮВАННЯ ДІЛЯНКИ ТА ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН:

1. Зв'яжіться з нами та залиште заявку. Замовити дзвінок або за телефонами: +380 98-552-49-86 +380 50-539-37-86
2. Ми домовляємося про дату та час візиту нашого спеціаліста, проводимо необхідні вимірювання та уточнюємо всі питання та побажання клієнта.
3. Проектний відділ складає проектну документацію, готує кошториси та комерційну пропозицію.
4. Після погодження проекту провадиться внесення передоплати (Розміри обговорюються індивідуально).
5. Наші фахівці приступають до вирівнювання ділянки за всіма вимогами проектно-технічної документації.
6. Після закінчення земляних робіт відбувається здавання об'єкта замовнику та підпис акту приймання-передачі.
0 м² Вирівняно ділянок
Вирівнювання ділянок | Вивіз ґрунту
Вирівнювання ділянок | Вивіз ґрунту
Вирівнювання ділянок | Вивіз ґрунту
Вирівнювання ділянок | Вивіз ґрунту
Вирівнювання ділянок | Вивіз ґрунту
Вирівнювання ділянок | Вивіз ґрунту
Вирівнювання ділянок | Вивіз ґрунту
Вирівнювання ділянок | Вивіз ґрунту
Вирівнювання ділянок | Вивіз ґрунту
Вирівнювання ділянок | Вивіз ґрунту
Вирівнювання ділянок | Вивіз ґрунту
Вирівнювання ділянок | Вивіз ґрунту
Вирівнювання ділянок | Вивіз ґрунту
Вирівнювання ділянок | Вивіз ґрунту
Вирівнювання ділянок | Вивіз ґрунту
Вирівнювання ділянок | Вивіз ґрунту
Вирівнювання ділянок | Вивіз ґрунту
Вирівнювання ділянок | Вивіз ґрунту

Процес вирівнювання ділянки

img_divider

Щоб докладніше дізнатися про послуги вирівнювання ділянки, замовте безкоштовну консультацію:

Телефонуйте і наш спеціаліст відвідає Вас безкоштовно:
+380 98-552-49-86
+380 50-539-37-86

Переглянути ціни на земляні роботи можна тут

img_divider

Підготовка ділянки до будівництва

Початкова фаза підготовки ділянки до будівельних або ландшафтних робіт включає очищення та видалення всієї рослинності на ділянці, усунення архітектурних елементів, які не будуть включені в новий проект, та перевірку топографії ділянки для забезпечення характеристик, зазначених у проектної документації. Після того, як первинне вирівнювання буде завершено, ділянку буде вирівняно та очищено так, щоб переконатися, що роботи виконані відповідно до проекту.

У комплекс послуг VIVE GROUP з виконання земляних робіт та підготовки ділянки входять:

 • Розчищення ділянок;
 • Риття комунікаційних траншей;
 • Копання траншей для фундаментів;
 • Стабілізація та зміцнення ґрунту;
 • Вивіз ґрунту та будівельного сміття;
 • Доставка ґрунту, піску, щебеню;
 • Вирівнювання та ущільнення ділянок;
 • Риття котлованів;
Вирівнювання ділянок

Вирівнювання ділянок у Києві

Вирівнювання ділянки починається з етапу проектування, в процесі якого виробляються вимірювання, що дозволяють визначити різницю між висотами двох і більше точок на місцевості. Вимірювання можуть бути виконані з використанням різних методик та інструментів. Під час проектування визначаються висоти різних зон ділянки, відображаються горизонтальні та похилі поверхні до початку робіт з вирівнювання ділянки та надається інформація про профіль її меж.

Що це означає для непрофесіонала? Проектанти створюють вертикальне планування, яке надає різну спеціалізовану інформацію до початку виконання робіт. Завдяки проектуванню, ми знатимемо, як проводити вирівнювання ділянки: де є височини, пагорби, низини та інші елементи рельєфу місцевості та як розташований будинок по відношенню до дороги. Якщо вирівнювання ділянки проводиться до будівництва будинку, це дозволяє визначити відповідну висоту розташування будинку по відношенню до дороги - будинок повинен розташовуватися вище.

Після розробки проектної документації спеціалісти VIVE GROUP приступають до профілювання ділянки. Ці роботи також називають вирівнюванням ділянки. Профілювання - це вирівнювання поверхні існуючого ґрунту та відповідне формування рельєфу відповідно до планів подальшого використання ділянки. Таким чином, вирівнювання території буде проводитись залежно від цільового призначення - ділянка може бути підготовлена ​​для будівництва будинку, посадки саду, або для під'їздних шляхів. Вирівнювання ділянок не є частиною будівництва, тому Вам не потрібно отримувати жодних дозволів на проведення робіт.

img_divider

Щоб замовити послуги вирівнювання ділянки, залиште заявку:

Або зв'яжіться з нами за телефонами:
+380 98-552-49-86
+380 50-539-37-86
img_divider

Профілювання варто доручити фахівцям, які якісно та під ключ виконають усі роботи – від проектування до земляних робіт. Якщо потрібно вирівняти область навколо будинку, ми завжди виконуємо роботи з витримкою ухилу від будинку до меж ділянки. Наші бригади під керівництвом ландшафтного архітектора професійно відобразять на Вашій ділянці будь-які форми ландшафту: у разі вирівнювання ділянки під газон, ми виготовляємо рівномірне вирівнювання всієї території, за необхідності створення альпінарію, створюємо кам'янистий пагорб або підпірну стіну.

Виробляючи вирівнювання ділянок, ми ніколи не забуваємо про дренаж. На Вашій ділянці не залишиться непотрібних низин, у яких постійно накопичується вода. Ще одна важлива проблема – вирівнювання ділянки до потрібного рівня. Вирівнювання означає не тільки зняття ґрунту - ділянка також може бути вирівняна шляхом її досипання. Вирівняна поверхня не завжди готова до посадки рослин. Під час профілювання ділянки шар чорнозему пошкоджується, тому, перш ніж садити сад, потрібно завезти і укласти родючий грунт. VIVE GROUP візьме на себе всі турботи з вивезення ґрунту та будівельного сміття з ділянки, доставки та засипки чорнозему. Вартість вирівнювання ділянки залежить від площі території та кількості задіяних людей та техніки.

Професійні земляні роботи від VIVE GROUP

Ми пропонуємо весь спектр послуг для успішного завершення т.з. "нульового" циклу будівництва, щоб Ви могли зосередитись на інших аспектах Вашого проекту та були впевнені, що на інших етапах не буде жодних затримок, пов'язаних з неякісним виконанням вирівнювання ділянки та підготовчих робіт.

Наші бригади якісно та вчасно зроблять очищення ділянки, видалять будівельне сміття, каміння, дерева. При необхідності ми можемо здійснити доставку ґрунту та піску, а також виконати вирівнювання ділянки та ущільнення ґрунту. Фактично наша компанія проводить комплекс робіт "під ключ", щоб привести Вашу ділянку в стан, необхідний для просування Вашого проекту на наступний етап.

Вирівнювання ділянок, вивіз будівельного сміття img_divider

При замовленні вирівнювання ділянки в VIVE group Ви отримуєте:

 • Професійне проектування та якісно складену документацію;
 • Вирівнювання ділянки, виконане у строк та в рамках обумовленого бюджету;
 • Персональну знижку під час укладання договору.
Наш проектний відділ має багаторічний досвід роботи у сфері створення чудових дизайнів, а наш підхід, орієнтований на клієнта, робить нас найкращою ландшафтною компанією!
Давайте приступимо! Як Вам зручно спілкуватись?
Зателефонуйте нам
Напишіть

Зателефонуйте нам