Студія ландшафтного дизайну
Києво-Святошинський р-н, с. Юрівка, вул. Тарасівська, 9

Ми – VIVE group

Студія ландшафтного дизайну VIVE group пропонує повний цикл послуг озеленення та благоустрою ділянок у Києві та області. Ми створюємо сучасні та продумані ландшафтні рішення для приватних та комерційних об'єктів.

Наші комплексні послуги включають: розробку концепції ландшафтного дизайну ділянки, підготовку проектної документації та повну реалізацію проекту. Виконуємо під ключ усі види ландшафтних робіт: від вирівнювання ділянки, монтажу інженерних систем та озеленення до постобслуговування.

Стати нашим клієнтом

Професійний ландшафтний дизайн

Історія компанії

Наша історія – це наші проекти. А пише її наша команда – люди, які беруть активну участь у розвитку ринку сучасного ландшафтного дизайну України.

 1. Вихід на ринок

  2006 р.

  Історія нашої компанії бере свій початок у 2006 році. Саме в цей час розпочалося ділове співробітництво двох людей, одержимих мистецтвом озеленення - майбутніх засновників компанії VIVE group.

 2. На шляху до комплексних проектів

  2007-2008 р.

  Поступове накопичення досвіду у процесі виконання перших приватних замовлень, підготовка до більш складних проектів.

 3. Перші замовлення під ключ

  2009-2014 р.

  Система успішно пройшла випробування у дії. Було прописано стратегію компанії та сформовано остаточний штат. Залучено нових підрядників та виконавців. Протягом шести років ми працювали над розширенням портфеля комплексних замовлень.

 4. Розширення

  2015-2017 р.

  Получение нескольких крупных заказов способствовало расширению штата и парка спецтехники. Отпала потребность в привлечении сторонних подрядчиков, снизилась стоимость услуг.

 5. Нові напрямки

  2018 р.

  Нові проекти у передмісті Києва вимагали більшої кількості інженерно-технічних працівників. Створено відділ автоматичного поливу. До команди влилися нові фахівці з інженерних комунікацій.

 6. Замовлення від провідних забудовників

  2020 р.

  До 2020 року виконано 10 великих корпоративних та муніципальних проектів, 176 проектів приватних ділянок від проектування до реалізації, здійснюється постобслуговування великих замовників. Це дозволило компанії вийти на новий рівень, стабільно розвиватись та конкурувати з провідними студіями ландшафтного дизайну в Україні.

2006
Выход на рынок
Больше десятилетия назад мы начали деятельность с компании с двумя работниками. Немного позже к команде присоединился ландшафтный дизайнер, и с этого момента мы начали быстро расти.

2012
Расширение
В последние годы количество заказов очень быстро росло, поэтому в 2012 году мы расширили штат. В нашу команду влилось пять новых сотрудников.

2018
12 отраслевых наград
На протяжении своей деятельности мы были неоднократно номинированы и заработали 12 наград за ландшафтный дизайн. Мы очень гордимся этими достижениями.

Наша команда

За плечима нашої компанії є великий досвід згуртованої командної роботи. Наш профіль – планування та проведення ландшафтних робіт будь-якої складності. Усі наші співробітники – це фахівці, які вміють застосовувати неординарний підхід до вирішення непростих завдань..

Евгеній Вітенко | СПІВЗАСНОВНИК, КОМЕРЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Евгеній Вітенко

СПІВЗАСНОВНИК, КОМЕРЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР

Топ менеджер з великим досвідом роботи у сфері будівництва та благоустрою. За період чотирнадцятирічної кар'єри вдало реалізовано понад сотню комерційних та приватних проектів, від розробки проектної документації до підписання актів виконаних робіт. Моє завдання – зняти з Вас організаційні турботи та привести Ваш проект до результативного закінчення.

ІВАН ВЕКЛА | СПІВЗАСНОВНИК, ТЕХНІЧНИЙ ДИРЕКТОР

Іван Векла

СПІВЗАСНОВНИК, ТЕХНІЧНИЙ ДИРЕКТОР

Керівник, який має розуміння нюансів робочих процесів "зсередини". На моїх плечах – контроль над реалізацією ландшафтних проектів, координація технічного розвитку компанії, управління роботою персоналу та ведення переговорів із постачальниками та замовниками (спільно з комерційним директором). У сфері ландшафту та благоустрою 15 років.

Тетяна Вітенко | Ландшафтний дизайнер

Тетяна Вітенко

ЛАНДШАФТНИЙ АРХІТЕКТОР

Досвідчений спеціаліст у галузі ландшафтного проектування та візуалізації з великою кількістю реалізованих проектів. Безліч позитивних рекомендацій та відгуків. Декілька моїх робіт отримали нагороди спеціалізованих виставок. В арсеналі моїх проектів – як приватні ділянки, так і об'єкти муніципальної інфраструктури, ресторани, готелі.

Роман Векла | ФАХІВЕЦЬ ВИРОБНИЧОГО ВІДДІЛУ

Роман Векла

ФАХІВЕЦЬ ВИРОБНИЧОГО ВІДДІЛУ

Маю колосальний досвід роботи у сфері ландшафтного озеленення та благоустрою приватних та комерційних територій.
Протягом 15 років забезпечую комплексний підхід до вирішення всіх питань, що стосуються якісної реалізації проектів будь-якої складності.

Дмитро Оркуша | Головний інженер

Дмитро Оркуша

ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР

Провідний спеціаліст з розробки та створення ландшафтних мікросередовищ ділянок будь-якого типу та розміру.
Здійснюю проектування та контроль за монтажем усіх інженерних систем, включаючи освітлення, автополив, водовідведення.

Андрій Портянко | Менеджер проектів

Андрій Портянко

МЕНЕДЖЕР ПРОЕКТІВ

Супроводжую клієнта на всіх стадіях нашої співпраці.
Завдяки багаторічному досвіду роботи у сфері надання ландшафтних послуг, можу гарантувати якісний зворотний зв'язок, увагу до деталей та гнучкість при реалізації проектів.

Баран Павел | Фитопатолог

Павел Баран

ФИТОПАТОЛОГ. РУКОВОДИТЕЛЬ СЛУЖБЫ СЕРВИСА

Могу быстро и качественно организовать работу бригады по уходу за Вашим участком.

За плечами многолетний опыт работы руководителем питомников, по селекции и привитию растений.

Анна Векла | Економіст

Анна Векла

ЭКОНОМІСТ

Здійснюю планування та контроль ефективності розподілу коштів у процесі реалізації ландшафтних проектів. Моє головне завдання - забезпечити економію коштів клієнта за максимально високої якості послуг.

img_divider
Ми в соцмережах
Наш офіс

Подзвоніть нам: +380 98-552-49-86
або завітайте до нашого офісу за адресою:
Києво-Святошинський р-н, с. Юрівка, вул. Тарасівська, 9
+ Виконано дизайнів
% Задоволених клієнтів
м² Розбито нових газонів
+ Досвідчених фахівців

Нам довіряють:

Маючи багаторічний досвід роботи в ландшафтному дизайні, наша компанія є еталоном галузі. Ми здобули довіру як приватних домовласників, так і корпоративних клієнтів.