Студія ландшафтного дизайну
Києво-Святошинський р-н, с. Юрівка, вул. Тарасівська, 9

Компанія VIVE GROUP якісно виконує проектування та монтаж систем ландшафтного освітлення територій у Києві та Київській області. Поєднуючи останні технології та найсучасніше обладнання та комплектуючі, ми створюємо індивідуальні проекти світлодизайну, а також здійснюємо реалізацію ландшафтного освітлення "під ключ".

img_divider

ЗАМОВЛЕННЯ ЛАНДШАФТНОГО ОСВІТЛЕННЯ

1. Ви залишаєте заявку і наш менеджер передзвонює не пізніше ніж через 15 хвилин.
2. Відвідуємо з Вами об'єкт, потім підписуємо договір та погоджуємо кошторис. (Прибл. 1-2 роб. Дня.)
3. Відділ проектування створює концептуальне рішення проекту. (Прибл. до 10 роб. днів.)
4. Складання робочої документації щодо ландшафтного освітлення. (Прибл. до 20 роб. днів.)
5. Спеціалісти VIVE GROUP негайно беруться за монтаж ландшафтного освітлення ділянки.
6. Високоякісне та своєчасне виконання робіт (тривалість залежить від обсягів).
7. Підписання акта передачі об'єкта замовником та повний розрахунок.

Ми також працюємо з відносно простими проектами ландшафтного освітлення ділянки, які не вимагають повного циклу робіт, таких як ландшафтне проектування. У цьому випадку, після короткого відвідування ділянки нашим менеджером, ми зможемо відразу надати Вам попередній кошторис на виконання освітлювальних робіт.

img_divider

Щоб замовити проектування та монтаж ландшафтного освітлення, залиште заявку:

Переглянути ціни на ландшафтне освітлення можна тут

0 + Реалізовано проектів освітлення
Ландшафтне освітлення ділянки під ключ
Замовити ландшафтне озеленення у Києві
Ландшафтне освітлення ділянки під ключ
Замовити ландшафтне озеленення у Києві
Ландшафтне освітлення ділянки під ключ
Замовити ландшафтне озеленення у Києві
Ландшафтне освітлення ділянки під ключ
Замовити ландшафтне озеленення у Києві
Ландшафтне освітлення ділянки під ключ
Замовити ландшафтне озеленення у Києві
Ландшафтне освітлення ділянки під ключ
Замовити ландшафтне озеленення у Києві
Ландшафтне освітлення ділянки під ключ
Замовити ландшафтне озеленення у Києві
img_divider

Дізнайтесь більше про послуги проектування та монтажу ландшафтного освітлення, замовте безкоштовну консультацію:

Телефонуйте і наш спеціаліст відвідає Вас безкоштовно:
+380 98-552-49-86
+380 50-539-37-86
img_divider

Спеціалісти VIVE GROUP проектують та виробляють монтаж систем ландшафтного освітлення для будь-яких архітектурних об'єктів: пішохідних доріжок, відкритих парковок, спортивних майданчиків та зон відпочинку, пергол та альтанок. Наші світлотехніки якісно реалізують підсвічування під'їзних шляхів до будинку, терас, містків та сходів. Також провадиться встановлення світильників на елементи огородження. Завжди ефектно виглядатиме ландшафтне освітлення штучних водойм та фонтанів від дизайнера VIVE GROUP.

Послуги ландшафтного освітлення від компанії VIVE GROUP

Залежно від цілей та завдань ландшафтного проекту, професіонали VIVE GROUP застосовують різне освітлювальне обладнання та техніки освітлення.

Ми пропонуємо послуги ландшафтного освітлення:

Функціональне ландшафтне освітлення
Сюди відносяться системи освітлення під'їзних колій та дорожньо-стежкової мережі, а також освітлення, що забезпечує пасивну безпеку об'єкта. Перші дозволяють комфортно використовувати територію ділянки, а друге, що встановлюється по периметру, виконує охоронну функцію, включаючись при фіксації руху.
Декоративне ландшафтне освітлення
Дозволяє підкреслити за допомогою світла та акцентувати увагу на певних зонах ділянки, позначивши найбільш привабливі місця. Декоративне ландшафтне освітлення дає можливість нашим світлотехнікам створювати унікальні ландшафтні ансамблі, майстерно використовуючи гру світлотіні на архітектурних об'єктах, водоймах, рослинних композиціях.

Наш проектний відділ при здійсненні проектування ландшафтного освітлення обов'язково враховує всі особливості та функціональне призначення ділянки. Також визначається кількість та тип об'єктів, які потребують функціонального чи художнього освітлення.

Ландшафтне освітлення під ключ

Залежно від об'єкта, ми застосовуємо різні світильники та техніки освітлення.

Архітектурне ландшафтне освітлення включає такі види підсвічування:

 • Локальне. Застосовується, якщо необхідно виділити чи акцентувати конкретні архітектурні елементи – арки, колони, ніші, статуї. Для реалізації використовуються LED-світильники, що монтуються на фасад будівлі.
 • Заливаюче. Використовується для створення акценту на оригінальності архітектурного стилю будівель. Щоб отримати комплексне світлове заливання, проводиться монтаж потужних світлодіодних прожекторів по периметру.
 • Приховане. Коли необхідно отримати чіткі контури, застосовується приховане силуетне освітлення, коли потрібна м'яка тінь - приховане контурне підсвічування.

Для ландшафтного освітлення рослинних композицій спеціалістами VIVE GROUP використовуються типи підсвічування:

 • Заливаюче. Встановлюється для освітлення газонів, гірок, альпійських клумб. Створюється за допомогою встановлення світильників на опорах висотою 0,5 м.
 • Контурне. Реалізується підсвічуванням контурів рослин за допомогою гнучких LED-стрічок.
 • Точкове. Використовується для розміщення акцентів на різноманітних формах та елементах. Прожектори встановлюються на мінімальній висоті: від 0 до 25 см від рівня землі. Щоб створювалося враження внутрішнього світіння, у крону рослин монтуються світильники розсіяного освітлення.

Рішення VIVE GROUP у галузі ландшафтного освітлення

Створюючи неповторні проекти світлодизайну, компанія VIVE GROUP використовує сучасне енергоефективне освітлювальне обладнання перевірених виробників.

При реалізації функціонального освітлення нашими світлотехніками застосовуються:

 • Класичні електросвітильники, що монтуються на опорах (висота – до 5 м). Встановлюються вздовж пішохідних доріжок та під'їзних шляхів. Ретельний підбір висоти розташування світильників, відстані між електроопорами та потужності дозволяє забезпечити комфортне рівномірне освітлення об'єкта.
 • Маркувальне освітлення. Застосовується для позначення напрямку руху по дорожньо-стежковій мережі ділянки. Реалізується за допомогою світильників типу «боллард» та «світлових стовпчиків».
 • Підсвічування окремих зон. Створюється за допомогою монтажу електроопор різної висоти із встановленими на них вандалостійкими прожекторами необхідної потужності.
 • Спрямоване освітлення. Реалізується шляхом монтажу під дахом будов світлодіодних світильників спрямованої дії. Дана концепція дозволяє отримати хорошу освітленість усередині будівлі.
Ландшафтне освітлення у Києві img_divider

Замовляючи ландшафтне освітлення у VIVE group Ви отримуєте:

 • Індивідуальне проектування системи освітлення;
 • Ретельний підбір обладнання та матеріалів;
 • Якісне виконання монтажних робіт;
 • Гарантійне обслуговування та консультації протягом 1 року.
Наш проектний відділ має багаторічний досвід роботи у сфері створення чудових дизайнів, а наш підхід, орієнтований на клієнта, робить нас найкращою ландшафтною компанією!
Давайте приступимо! Як Вам зручно спілкуватись?
Зателефонуйте нам
Напишіть

Зателефонуйте нам