Студія ландшафтного дизайну
Києво-Святошинський р-н, с. Юрівка, вул. Тарасівська, 9

Ландшафтний дизайн у Києві

Ми надаємо виняткові послуги у сфері ландшафтного дизайну для широкого спектру комерційної та житлової нерухомості вже понад 10 років. Займаємось озелененням та благоустроєм великих корпоративних середовищ, міських парків, торгових центрів та приватних ділянок. Наші досвідчені фахівці щодня задають нові високі стандарти в ландшафтному дизайні, озелененні, сервісі ділянок.

ВСІ ПОСЛУГИ

Наші проекти

Як один з лідерів галузі ландшафтного дизайну в Києві та Київській області наша компанія в кожному своєму проекті втілює
високу якість послуг озеленення та благоустрою. Переконайтеся в цьому, ознайомившись із нашим портфоліо.

Про нашу компанію

VIVE-group - це компанія, що надає комплексні послуги ландшафтного дизайну з простою та унікальною філософією проектування та реалізації. Ми завжди твердо впевнені, що наші ландшафтні дизайнери впораються зі своєю роботою, починаючи з концептуального рішення, до реалізації озеленення та благоустрою ділянки.

Наша перевага: замовляючи послуги ландшафтного дизайну, Ви постійно спілкуєтеся та працюєте з однією командою та завжди можете поділитися своїми думками та ідеями, щоб у співпраці з нами втілити їх у життя.

VIVE-group складається з групи висококваліфікованих фахівців з ландшафтного проектування, автоматичному поливу, укладці газонів, озелененню та благоустрою, які завжди приділяють велику увагу дрібним деталям. Маючи 12-річний досвід, наші співробітники забезпечать прекрасний вигляд і функціональність Вашої ділянки.

ДЕТАЛЬНЕЕ О НАС

Отримати Консультацію


  Вітаємо Вас у студії ландшафтного дизайну Vive Group!


  Ландшафтний дизайн - це один із найважливіших кроків до створення красивої прибудинкової території. В основі будь-якого приголомшливого ландшафту, перш за все, лежить добре продуманий проект, який потім оживає за допомогою кольорів, структур, форм та фактур.
  Ми раді, що Ви зацікавились нашими послугами. Наша професійна команда – це фахівці, які мають вищу освіту у галузі ландшафтної архітектури та дизайну. Усі вони мають багаторічний досвід роботи в садівництві, архітектурі, ґрунтовій біології, інженерії. Цей ключовий фактор дозволяє нам проектувати ландшафтні дизайни будь-якої складності. Також, наша компанія має все обладнання та ресурси, необхідні для ефективної реалізації Вашого проекту "під ключ". З переліком наших послуг та цінами на них Ви можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту.

  Ексклюзивні ландшафтні рішення від команди професіоналів


  Кожна ділянка унікальна і є частиною більшої екосистеми. Наші ландшафтні дизайнери володіють професійними навичками розуміння макро та мікропросторів. Тому, Ви можете бути повністю впевнені, що ландшафтний дизайн Вашої ділянки гармонійно поєднуватиметься з оточенням і матиме загальний, пророблений до дрібниць, індивідуальний стиль.
  Проектуючи сучасні та функціональні простори, ми враховуємо низку ключових факторів: ступінь освітленості, рельєф, тип ґрунту, наявність існуючої рослинності та особливості місцевості навколо ділянки. Це допомагає в майбутньому уникнути дорогих переробок та забезпечує довговічність Вашого ландшафту.
  Наші дизайнери віртуозно використовують елементи ландшафтної архітектури та озеленення, комбінуючи їх із потенціалом Вашої ділянки. Адже ми любимо приємно дивувати наших клієнтів своїм креативним, унікальним та художнім дизайном!

  Залучимо Ваші найсміливіші задуми


  Наша співпраця розпочинається з проведення детального аналізу території ділянки. Після цього ми розпочинаємо розробку концептуальних дизайнерських рішень. Для кожної ділянки наш проектний відділ створює кілька концепцій ландшафтного дизайну. Насамкінець, ми ретельно обговорюємо з Вами всі варіанти та затверджуємо той, який найбільш повно відповідає Вашим потребам та побажанням.
  Навіть якщо у Вас немає чіткого бачення остаточного результату, наш ландшафтний дизайнер завжди допоможе звузити коло уподобань та створити унікальне рішення, яке відображатиме Вашу індивідуальність. Ми використовуємо Ваші думки та ідеї, поєднуємо їх з нашим досвідом та втілюємо все в ідеальному ландшафтному дизайні. Наші дизайнери відкриті для питань та пропозицій і, при необхідності, вносять необхідні коригування до проекту.

  Озеленення та благоустрій під ключ


  Однією з реальних переваг співпраці з нами є авторський нагляд та супровід нашого дизайнера на всіх етапах будівництва. Таким чином, кожен проект може коригуватися та доповнюватись у процесі реалізації. Крім того, майже завжди, під час будівництва, спливають нові особливості та завдання. Тому наявність нашого фахівця як менеджера проекту зводить до мінімуму будь-які непередбачені ситуації. Також такий підхід гарантує, що будівництво проводитиметься у чіткій відповідності до проекту та в рамках встановленого бюджету.
  На всі роботи та матеріали ми надаємо гарантію, а також робимо всі види післягарантійного обслуговування та сервісу.

  Якісний ландшафтний дизайн у Києві


  Vive Group надає ландшафтні послуги у м. Київ та Київській області. Це важлива особливість діяльності підприємства. Адже наші фахівці володіють повною інформацією про кліматичні умови регіону, основні типи та склад грунтів, а також досвід організації та проведення ландшафтних робіт у Києві та передмісті. Ми співпрацюємо з провідними розсадниками рослин та постачальниками будівельних матеріалів. Це дозволяє нам гарантувати високий рівень виконання та безперебійну роботу в процесі будівництва.
  Ви можете самостійно переконатися у винятковій якості виконаних нами проектів, погортавши наше портфоліо.
  Команда Vive Group прагне того, щоб Ви отримували повне задоволення результатом нашої роботи. Тому ми продовжуємо зв'язуватися з нашими клієнтами навіть після завершення проекту, адже нам важливо бути впевненими, що клієнт все ще насолоджується створеним ландшафтним дизайном. Ваші рекомендації - найкращий комплімент, на який ми можемо очікувати!

  Чому обирають нас?

  Спеціалізована компанія
  Наша компанія спеціалізується на наданні послуг ландшафтного дизайну у приватній та комерційній сферах
  Щоденне планування
  Ми здійснюємо регулярне планування заходів на кожен робочий день, а також на весь термін робіт
  Впевненість та гарантія якості
  Усі співробітники VIVE GROUP – дипломовані фахівці. На весь спектр наших робіт надається гарантія
  Безкоштовні консультації
  Ми здійснюємо безкоштовні консультації щодо підбору послуг та надаємо калькуляцію робіт
  Надійність та відповідальність
  Ми завжди пишаємось роботою, яку робимо. Кожен проект завершено вчасно та в межах запланованого бюджету
  Авторитет доведений часом
  Працюємо у сфері ландшафтного дизайну понад 12 років, заробивши репутацію чудовим сервісом та бездоганною роботою
  Сезон ВЕСНА 2022. Благоустрій та озеленення у Києві

  Весна - найкращий час для благоустрою та озеленення ділянки. Не пропустіть початок сезону!

  Зателефонуйте нам зараз, і отримайте персональну пропозицію при замовленні комплексного проекту ландшафтного дизайну:

  супровід ландшафтного архітектора на всіх стадіях проекту
  індивідуальні сезонні знижки
  проектування у подарунок
  розкішний сад до літнього сезону

  Цікаве у блозі

  Next Previous Наші клієнти про нас

  Нам довіряють:

  Маючи багаторічний досвід роботи в ландшафтному дизайні, наша компанія є еталоном галузі. Ми здобули довіру як приватних домовласників, так і корпоративних клієнтів.