Студія ландшафтного дизайну
Києво-Святошинський р-н, с. Юрівка, вул. Тарасівська, 9

Ландшафтний дизайн в Києві

Благоустрій та озеленення ділянок під ключ. Весь спектр ландшафтних робіт: від проектування та вирівнювання ділянки до посадки рослин та укладання рулонних газонів.

Дізнайтесь більше
Озеленення території

ПРО ПОСЛУГУ

Системи автополиву

ПРО ПОСЛУГУ

Благоустрій ділянок

ПРО ПОСЛУГУ

СТУДІЯ VIVE GROUP

Авторські сади
під ключ

VIVE-group – це компанія, що надає комплексні послуги ландшафтного дизайну. Наша особливість – проста та унікальна філософія взаємодії з клієнтом.

Ми працюємо у тісній співпраці із замовником, приймаємо та втілюємо всі зміни, побажання, ідеї. Наші переваги - це повний цикл послуг проектування, озеленення та благоустрою. На вас чекає індивідуальний менеджер та супровід на всіх стадіях проекту.

VIVE-group складається з групи висококваліфікованих спеціалістів з ландшафтного проектування, автоматичного поливу, озеленення, будівництва та благоустрою. Ландшафтний дизайн для нас не просто робота, а улюблена справа, якій ми віддаємося з усією душею та енергією. Нашим кредо давно стало правило: "Максимум уваги дрібним деталям". За нашою спиною 12 років роботи у галузі ландшафтного дизайну та кілька сотень успішно реалізованих проектів.

Створюємо та
втілюємо

наші послуги

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Нами
реалізовано

200
ПРИВАТНИХ САДІВ
500
ЛАНДШАФТНИХ ПРОЕКТІВ
19
СИСТЕМ АВТОПОЛИВУ
12
ГЕКТАРІВ ГАЗОНУ

ПОРТФОЛІО

НАШІ НЕЩОДАВНІ ПРОЕКТИ

Ми спеціалізуємося на авторських ландшафтних проектах, що відображають індивідуальність наших замовників. Наші дизайнери – провідні фахівці галузі ландшафтного дизайну у Києві та Київській області. Поєднуючи творчий підхід, якісні матеріали та інноваційні рішення, вони професійно створюють комфортний прибудинковий простір.

Нам довіряють

Наші клієнти
та партнери

Вітаємо Вас у студії ландшафтного дизайну Vive Group!

Ландшафтний дизайн - це один із найважливіших кроків до створення красивої прибудинкової території. В основі будь-якого приголомшливого ландшафту, перш за все, лежить добре продуманий проект, який потім оживає за допомогою кольорів, структур, форм та фактур. Ми раді, що Ви зацікавились нашими послугами. Наша професійна команда – це фахівці, які мають вищу освіту у галузі ландшафтної архітектури та дизайну. Усі вони мають багаторічний досвід роботи в садівництві, архітектурі, ґрунтовій біології, інженерії. Цей ключовий фактор дозволяє нам проектувати ландшафтні дизайни будь-якої складності. Також, наша компанія має все обладнання та ресурси, необхідні для ефективної реалізації Вашого проекту "під ключ". З переліком наших послуг і цінами на них Ви можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту .

Ексклюзивні ландшафтні рішення від команди професіоналів

Кожна ділянка унікальна і є частиною більшої екосистеми. Наші ландшафтні дизайнери володіють професійними навичками розуміння макро та мікропросторів. Тому, Ви можете бути повністю впевнені, що ландшафтний дизайн Вашої ділянки гармонійно поєднуватиметься з оточенням і матиме загальний, пророблений до дрібниць, індивідуальний стиль.

Проектуючи сучасні та функціональні простори, ми враховуємо низку ключових факторів: ступінь освітленості, рельєф, тип ґрунту, наявність існуючої рослинності та особливості місцевості навколо ділянки. Це допомагає в майбутньому уникнути дорогих переробок та забезпечує довговічність Вашого ландшафту. Наші дизайнери віртуозно використовують елементи ландшафтної архітектури та озеленення, комбінуючи їх із потенціалом Вашої ділянки. Адже ми любимо приємно дивувати наших клієнтів своїм креативним, унікальним та художнім дизайном!

Здійснимо Ваші найсміливіші задуми

Наша співпраця розпочинається з проведення детального аналізу території ділянки. Після цього ми розпочинаємо розробку концептуальних дизайнерських рішень. Для кожної ділянки проектний відділ створює кілька концепцій ландшафтного дизайну. Насамкінець, ми ретельно обговорюємо з Вами всі варіанти та затверджуємо той, який найбільш повно відповідає Вашим потребам та побажанням.

Навіть якщо у Вас немає чіткого бачення остаточного результату, наш ландшафтний дизайнер завжди допоможе звузити коло уподобань та створити унікальне рішення, яке відображатиме Вашу індивідуальність. Ми використовуємо Ваші думки та ідеї, поєднуємо їх з нашим досвідом та втілюємо все в ідеальному ландшафтному дизайні. Наші дизайнери відкриті для питань та пропозицій і, при необхідності, вносять необхідні коригування до проекту.

Озеленення та благоустрій під ключ

Однією з реальних переваг співпраці з нами є авторський нагляд та супровід нашого дизайнера на всіх етапах будівництва. Таким чином, кожен проект може коригуватися та доповнюватись у процесі реалізації. Крім того, майже завжди, під час будівництва, спливають нові особливості та завдання. Тому наявність нашого фахівця як менеджера проекту зводить до мінімуму будь-які непередбачені ситуації. Також такий підхід гарантує, що будівництво проводитиметься у чіткій відповідності до проекту та в рамках встановленого бюджету.
На всі роботи та матеріали ми надаємо гарантію, а також робимо всі види післягарантійного обслуговування та сервісу.

Якісний ландшафтний дизайн у Києві

Vive Group надає ландшафтні послуги у м. Київ та Київській області. Це важлива особливість діяльності підприємства. Адже наші фахівці володіють повною інформацією про кліматичні умови регіону, основні типи та склад грунтів, а також досвід організації та проведення ландшафтних робіт у Києві та передмісті. Ми співпрацюємо з провідними розплідниками рослин та постачальниками будівельних матеріалів. Це дозволяє нам гарантувати високий рівень виконання та безперебійну роботу в процесі будівництва.
Ви можете самостійно переконатися у винятковій якості виконаних нами проектів, погортавши наше портфоліо.

Команда Vive Group прагне того, щоб Ви отримували повне задоволення результатом нашої роботи. Тому ми продовжуємо зв'язуватися з нашими клієнтами навіть після завершення проекту, адже нам важливо бути впевненими, що клієнт все ще насолоджується створеним ландшафтним дизайном. Ваші рекомендації - найкращий комплімент, на який ми можемо очікувати!

СТАНЬТЕ

НАШИМ КЛІЄНТОМ


  Ділимось досвідом

  ЛАНДШАФТНІ ІДЕЇ І РІШЕННЯ

  Мы предоставляем исключительные услуги в сфере ландшафтного дизайна для широкого спектра коммерческой и жилой недвижимости уже более 12 лет. Занимаемся озеленением и благоустройством крупных корпоративных сред, городских парков, торговых центров и частных участков. Наши специалисты уже стали признанными творцами многих высоких стандартов отрасли и с удовольствием поделятся с Вами своим опытом.

  ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

  ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

  faq-img