Студія ландшафтного дизайну
Києво-Святошинський р-н, с. Юрівка, вул. Тарасівська, 9

img_divider

Завдяки цікавій, добре інтегрованій садовій архітектурі кожна ділянка набуває унікального характеру. МАФ, органічно вбудовані у ландшафтний дизайн прибудинкової ділянки, чудово доповнюють загальний архітектурний стиль домоволодіння. Крім естетики, вони також виконують багато практичних функцій. Компанія VIVE group – фахівці в галузі проектування та виготовлення малих архітектурних форм для приватних, комерційних та муніципальних ландшафтів.

Малі архітектурні форми – це не тільки альтанки, з якими вони найчастіше асоціюються. МАФ також включають: перголи та каркаси для кучерявих рослин (зелені стіни), дворові кухні, кам'яні грилі, оригінальні дитячі майданчики з дерева та пластику, лавки, пісочниці, тренажерні павільйони і т. д. До малих архітектурних форм відносяться також гідротехнічні споруди , такі як фонтани, каскади, струмки, ставки, а також дерев'яні містки та палуби над поверхнею водойми.

Залежно від розміру, типу та призначення саду, скверу чи парку, наша дизайн-студія використовує різні елементи малої архітектури. Кожна МАФ буде адаптована до потреб конкретних користувачів, а також візуально підкреслить індивідуальний характер зони відпочинку. Ми дотримуємося золотого правила, що всі елементи ландшафтної архітектури повинні гармоніювати з рослинністю, відповідати загальному архітектурному стилю та функціям сусідніх будівель.

Вартість

Від 920 грн./м2
<span>Уточнити</span> <span>вартість</span>

img_divider

ПРОЕКТУВАННЯ ТА БУДІВНИЦТВО МАЛИХ АРХІТЕКТУРНИХ ФОРМ

Будівництво альтанок та павільйонів

Будівництво навісів та пергол

Будівництво камінів та кухонь

Будівництво накриттів для стоянок
img_divider

ЗАМОВЛЕННЯ БУДІВНИЦТВА МАФ

1. Ви залишаєте заявку і наш менеджер передзвонює не пізніше ніж через 15 хвилин.
2. Відвідуємо з об'єкта, збираємо всю необхідну інформацію. Підписуємо договір та погоджуємо кошторис.
3. Відділ проектування створює кілька концептуальних рішень.
4. Узгоджуємо робочий варіант.
5. Складання робочої документації.
6. Будівництво малих архітектурних форм та повний розрахунок.

img_divider

ЧОМУ МИ:

+ Років досвіду
+ Встановлено МАФ
% Якість
Будівництво та облаштування басейнів
Будівництво терас та патіо
Будівництво барбекю, дворових камінів та кухонь
Будівництво навісів та обладнання критих стоянок для автомобілів
Будівництво містків та палуб над водоймами
Будівництво та обладнання водних об'єктів
img_divider

Якщо Вам необхідно отримати більше інформації щодо будівництва малих архітектурних форм, уточнити актуальні ціни або терміни виконання робіт, Ви можете замовити безкоштовну консультацію:

Телефонуйте і наш сеціаліст відвідає Вас безкоштовно:
+380 98-552-49-86
+380 50-539-37-86
img_divider

Малі архітектурні форми, такі як альтанка, гойдалка, лавки або ставок, не тільки покращують функціональність саду, але й можуть стати його додатковими прикрасами, що надають йому неповторного характеру. Також слід пам'ятати, що вміло спроектовані та гармонійно інтегровані в ландшафтний дизайн ділянки елементи малої архітектури, - це додаткові фокусні точки вашого саду. Тому дуже важливо заздалегідь ретельно продумати їх вибір і розташування. Інакше можна створити ефект хаосу чи навіть кітчу.

Насамперед слід ретельно спланувати розташування малих архітектурних форм у саду. Це завдання варто довірити ландшафтному архітектору. Наші досвідчені фахівці створять візуальні концепції МАФ, які максимально відповідають стилю будинку та будівель на ділянці. Додавання елементів малої архітектури – ідеальний спосіб розширити житлову площу за межі будинку. Воно привносить додаткову красу, стиль та цінність вашому ландшафту. Нижче розглянемо лише кілька основних видів МАФ, які можуть додати новий вимір вашому двору.

Патіо - фундамент активного життя на свіжому повітрі

Внутрішні дворики - чудові місця для розваг, відпочинку в компанії хорошої книги та незабутнього проведення часу у сімейному колі. Патіо не лише забезпечить житлову площу на відкритому повітрі, а й підвищить цінність домоволодіння. Патіо, якщо воно встановлене поряд із входом, слугуватиме продовженням будинку. Більшість домовласників хочуть насолоджуватися усамітненням у своїх внутрішніх двориках і тому зазвичай розміщують їх у задній частині ділянки. Однак деякі наші клієнти вважають за краще влаштовувати патіо біля зони входу як зручне місце для імпровізованих прийомів гостей. Замовляючи будівництво патіо, слід враховувати особливості матеріалів. Бетонні можна заливати чи збирати із збірних модульних плит. Для бетонних виробів є величезна різноманітність текстур і кольорів. Клінкерна цегла та бетонна бруківка відрізняються естетикою, модульною конструкцією та простотою монтажу. Щільний камінь, такий як мармур і граніт, стійкий до відшаровування в морозну погоду і навряд чи дасть паростки слизького моху. Більш м'які та пористі вапняки та пісковики – гарний вибір для теплого та сухого клімату.

Тераси - зовнішні кімнати з видом

Палуби та тераси надають такі ж чудові можливості для відпочинку на свіжому повітрі, як і патіо, але завдяки більшій висоті є ще й зручними оглядовими точками навколишнього пейзажу. При будівництві терас наші фахівці обов'язково враховують стиль будинку, щоб об'єкт повністю вписувався в архітектуру будинку, або органічно доповнював її. Якщо ви хочете максимально використати простір ділянки, встановлення високої тераси забезпечить під нею місце для патіо або майданчик для дітей. Ми пропонуємо безліч варіантів виконання терас та палуб. Настил із сосни міцний та універсальний, він має низьку теплопровідність, тому дозволяє ходити босоніж незалежно від температури. Пресоване дерево, в даний час, є найбільш популярним матеріалом для підлоги, в основному через вартість. На більшість настилів, оброблених під тиском, надається гарантія від гниття та пошкодження комахами. Композитний настил складається з деревних частинок та пластику. Може мати тиснення з малюнком під дерево, що надає йому природного вигляду. Зазвичай колір згодом світлішає. У своїх проектах ми використовуємо матеріали, які містять якісні та безпечні консерванти, що дозволяють продовжити життя кольору палуби. Влітку вініловий настил може нагріватися під ногами. Він дорожчий за дерево, але вимагає меншого догляду, оскільки не вбирає плями.

Каміни, вогнище, дворові кухні

Вогнище - один із найпоширеніших атрибутів життя на свіжому повітрі. Воно надає тепле – як у прямому, так і в переносному значенні – місце для зустрічі друзів та сімейного відпочинку. Допомагає створити необхідний настрій заходу, який може бути енергійним, розслаблюючим чи романтичним. Каміни та вогнище - ідеальний варіант для активного відпочинку невеликих груп людей, також стануть стильною прикрасою для патіо. Дворові кухні та грилі підійдуть для любителів готувати та приймати гостей на свіжому повітрі. Всі малі архітектурні форми з осередком ми рекомендуємо розміщувати неподалік будинку або прилеглих будівель, таких як гостьовий будинок або будиночок біля басейну. Якщо ви маєте басейн або джакузі, подумайте про розміщення поблизу вогнища для забезпечення додаткового освітлення. Наші фахівці пропонують безліч варіантів конструкцій кострищ, дворових камінів та кухонь з таких матеріалів, як цегла, камінь, річковий камінь, плитняк, вапняк та бетон. Зважаючи на всі побажання наших клієнтів, ми пропонуємо варіанти для різних видів палива. Дворову кухню на дровах або пропані можна зробити майже в будь-якому місці ділянки. Зазвичай вона являє собою малу архітектурну форму, що окремо стоїть, не вимагає підключення до інженерних мереж.

Водні об'єкти - умиротворення та спокій

Водні елементи надають миттєвий заспокійливий вплив. Басейн, ставки, озера, фонтани, водні стіни та водоспади нададуть ефектного вигляду будь-якому ландшафту. Поява ставка в ландшафтному дизайні може пожвавити невеликі садові ділянки, так само як більші гідротехнічні споруди органічно доповнюють великі простори. Наші дизайнери допоможуть створити проект водних об'єктів, які підкреслять вашу індивідуальність. Завершіть свою вуличну кухню водяною стінкою або ставком з коропами, які, безсумнівно, будуть тримати дітей зайнятими, поки готується вечеря. Якщо ви не байдужі до різноманітності форм і забарвлень лілій на гладі води, що срібиться, садовий ставок може запропонувати саме те, що вам потрібно.

Приступаючи до розробки проекту будівництва малих архітектурних форм для парків, скверів, або приватних ділянок, ми спочатку проводимо аудит території. Він полягає у визначенні екологічних та геотехнічних умов для майбутніх будівельних робіт. У процесі ми відзначимо всі обмеження та переваги ділянки, які будуть враховані під час розробки концептуального дизайну малих архітектурних форм. Результати аудиту сприяють оптимальному плануванню простору з урахуванням естетичних, рекреаційних та комунікаційних функцій, а також визначать дизайнерський напрямок проекту. Під час співпраці з нашою компанією ви зустрінете відкритість до цікавих та новаторських дизайнерських рішень. Ми також будемо раді надати всі необхідні консультації з технічних питань, пов'язаних із вибором та монтажем освітлювальних приладів та гідротехнічних споруд.

Давайте приступимо! Як Вам зручно спілкуватись?
Зателефонуйте нам
Напишіть

Зателефонуйте нам