Студія ландшафтного дизайну
Києво-Святошинський р-н, с. Юрівка, вул. Тарасівська, 9
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН У КИЄВІ

Ландшафтне проектування ділянки

ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН У КИЄВІ

Ландшафтне проектування двору

ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН У КИЄВІ

Ландшафтне проектування саду

Ландшафтне проектування ділянки, саду, дачі, двору, присадибної території - це одна із послуг компанії VIVE group. Замовити ландшафтний проект у нас – означає забезпечити якісне та своєчасне втілення свого плану з ландшафтного будівництва. Адже компанія VIVE group здійснює проектування ділянок та територій житлового та комерційного типу вже 12 років.

Ми створюємо дизайнерські рішення, засновані на Ваших ідеях та нашому досвіді. Застосовуємо індивідуальний підхід до кожної ділянки. Знаходимо оптимальні рішення на основі запланованого бюджету. Ми допоможемо Вам об'єднати всі свої плани та мрії у комплексний проект ландшафтного дизайну

СТУДІЯ VIVE GROUP

ЛАНДШАФТНЕ ПРОЕКТУВАННЯ В КИЄВІ

Ландшафтне проектування території - це питання, яке вимагає від нас не лише знань про дизайн, а й навичок, які дозволяють паперовим кресленням втілюватись у реальність. Створення життєвого простору поза стінами будинку - наша пристрасть, в яку ми вкладаємо всю свою душу. У служінні цьому ми використовуємо наш досвід і постійно вдосконалюємо свої знання. Ландшафтне проектування для нас – це не тільки робота. Це також концепція, яку ми намагаємося поступово та повністю професійно реалізувати, щоб кожен клієнт міг насолодитися красою та заспокійливим впливом навколишньої зелені.

Ландшафтний проект ділянки повинен гармоніювати не лише з архітектурою будівлі, а й з індивідуальними потребами людей, які проводитимуть тут свій вільний час. Маючи знання та досвід у цій галузі, ми пропонуємо клієнтам ландшафтне проектування дачної ділянки та саду, які притягують людей на відкрите повітря і в той же час підкреслюють важливість гармонії між природою та людиною. Проектування ландшафту потребує відмінного знання тенденцій та модних рішень, які вписуються у міську екосистему.

Під час створення концепції ми також враховуємо індивідуальні ідеї клієнтів. Ми надаємо підтримку у підборі матеріалів та колірних рішень. Ми готуємо 3D-візуалізацію, яка дозволяє планувати подальші дії. Виконуємо проектування благоустрою та озеленення ділянки, підбираємо рослини та архітектурні елементи, що підходять до стилю двору чи саду. Створений нашим архітектором Ландшафтний проект ділянки, двору, дачі або саду завжди чудово вписується в сучасний простір, відрізняється свіжістю і новаторством.

КОМПЛЕКСНИЙ

ЛАНДШАФТНИЙ ПРОЕКТ ПІД КЛЮЧ

ПРИКЛАД ЛАНДШАФТНОГО ПРОЕКТУ

СКЛАД ЛАНДШАФТНОГО ПРОЕКТУ

Виконуючи замовлення комплексного ландшафтного проектування, студія VIVE Group розробляє детальний робочий проект. Це пакет документації щодо регламенту та організації озеленення та благоустрою. Наш робочий проект включає:

 • генеральний план ділянки;
 • вертикальне планування ділянки;
 • дендрологічний план та асортиментна відомість;
 • розбивочне та посадкове креслення;
 • схема дорожньо-стежкових мереж;
 • проект дренажної системи;
 • проект системи поливу;
 • проект системи освітлення.

ЯК ПОЧАТИ

ЗАМОВЛЕННЯ ЛАНДШАФТНОГО ПРОЕКТУВАННЯ

1. ЗАЯВКА
1. Ви залишаєте заявку і наш менеджер передзвонює не пізніше ніж за 15 хвилин.
2. ВІДВІДУВАННЯ
2. Відвідуємо з Вами об'єкт, потім підписуємо договір та погоджуємо кошторис.
3. КОНЦЕПТ
3. Відділ проектування створює концептуальне рішення проекту.
4. ГЕНПЛАН
4. Узгоджуємо та підписуємо генеральний план.
5. РОБОЧИЙ ПРОЕКТ
5. Складання робочої документації.
6. РОЗРАХУНОК
6. Передача ландшафтного проекту замовнику та повний розрахунок.
ЛАНДШАФТНЕ ПРОЕКТУВАННЯ ДІЛЯНКИ
ЛАНДШАФТНЕ ПРОЕКТУВАННЯ САДУ
ЛАНДШАФТНЕ ПРОЕКТУВАННЯ ДАЧІ
ЛАНДШАФТНЕ ПРОЕКТУВАННЯ ПАРКУ

СТУДІЯ VIVE GROUP

СТАДІЇ ЛАНДШАФТНОГО ПРОЕКТУВАННЯ

Попередня консультаційна зустріч

Зазвичай відбувається у клієнта. При цьому початкова консультація дає можливість оцінити ділянку та обговорити ідеї. Під час зустрічі викладаються основні побажання клієнта, а також виділений бюджет на ландшафтне проектування. Детальне роз'яснення ідей та обговорення приблизних витрат найкраще зробити саме на даному етапі.

Дослідження та аналіз ділянки: збір даних для ландшафтного проекту

Ландшафтне проектування території присадибної ділянки вимагає наявності певних вихідних даних. Тому, в процесі проведення огляду та вимірювань, створюється докладна картина ділянки, яка є основою ландшафтного проектування. Під час обстеження будуть отримані точні розміри ділянки та її меж. Також до дослідження підлягають: ґрунтові умови, рельєф ділянки, схеми всіх комунальних мереж, а також інші аспекти, що обмежують доступ до об'єкта.

Концептуальне рішення ландшафтного дизайну

Концептуальне рішення у ландшафтному проектуванні відіграє роль попередньої візуалізації озеленення та благоустрою ділянки. Ландшафтний архітектор за допомогою 3d-моделювання створює кілька варіантів концептуальних ескізів. Завдяки цьому наші клієнти можуть остаточно визначитися з вибором ландшафтних стилів, форм, матеріалів. Також за допомогою ескізів набагато легше підібрати найбільш гармонійне та зручне розташування та поєднання елементів ландшафту. Після вибору робочого концептуального ескізу, ми вислуховуємо та враховуємо всі зауваження та побажання клієнта та приступаємо до виконання проекту ландшафтного дизайну та озеленення.

Ландшафтний проект

Проектний відділ розпочинає створення Робочого проекту. Ландшафтне проектування ділянки - складний технологічний процес, що проходить у тісній співпраці із замовником. Завдяки цьому, а також нашому досвіду та знанням останніх тенденцій у світі ландшафтного дизайну клієнт завжди отримує якісні проектні рішення.

Робочий проект - це пакет інженерної документації, креслень та схем щодо озеленення та благоустрою ділянки.

Кошторисна документація виконується проектним відділом за окремим договором. Специфікації виробників не включені до Робочого проекту, але при необхідності можуть бути підготовлені за додаткову плату.

Довірте ландшафтне проектування території ділянки професіоналам. І Ви отримаєте казковий райський куточок для приємного проведення часу та відпочинку з родиною та друзями, насолоджуючись гармонією природи та сучасної архітектури.

ЗАМОВИТИ

ЛАНДШАФТНИЙ ПРОЕКТ


  Якщо Ви плануєте замовити ландшафтне проектування та хочете дізнатися про вартість або порядок дій, залиште заявку і ми надамо Вам безкоштовну консультацію.

  Ціни на проектування ландшафтного дизайну вказані у розділі прайсів.

  ДИВІТЬСЯ

  БІЛЬШЕ
  НАШИХ РОБІТ

  Всі свої ландшафтні проекти компанія VIVE group забезпечує детально проробленими фотореалістичними 3D-ілюстраціями та відеоекскурсіями. Наші клієнти отримують візуалізацію майбутнього ландшафтного дизайну для різного часу доби та пір року.

  Замовлення ландшафтного проектування у студії VIVE group – це можливість детально спланувати озеленення та благоустрій. Воно допоможе виявити сильні та слабкі сторони ділянки, підкаже, на чому слід зробити фокус, які зміни внести до проекту, щоб майбутній ландшафтний дизайн приносив задоволення та умиротворення.

  Давайте приступимо! Як Вам зручно спілкуватись?
  Зателефонуйте нам
  Напишіть

  Зателефонуйте нам