Студія ландшафтного дизайну
Києво-Святошинський р-н, с. Юрівка, вул. Тарасівська, 9

Ландшафтне проектування ділянки, саду, дачі, двору, присадибної території - це одна з послуг компанії VIVE group. Замовити ландшафтний проект у нас – означає забезпечити якісне та своєчасне втілення свого плану з ландшафтного будівництва. Адже компанія VIVE group здійснює проектування ділянок та територій житлового та комерційного типу вже 12 років.

Ми створюємо дизайнерські рішення, засновані на Ваших ідеях та нашому досвіді. Застосовуємо індивідуальний підхід до кожної ділянки. Знаходимо оптимальні рішення на основі запланованого бюджету. Ми допоможемо Вам об'єднати усі свої плани та мрії у комплексний проект ландшафтного дизайну

Робочий проект

Ландшафтне проектування Київ

img_divider

Ландшафтне проектування території - це питання, яке вимагає від нас не тільки знань про дизайн, а й навичок, які дозволяють паперовим кресленням втілюватись у реальність. Створення життєвого простору поза стінами будинку - наша пристрасть, в яку ми вкладаємо всю свою душу. У цьому служінні ми використовуємо наш досвід і постійно вдосконалюємо свої знання. Ландшафтне проектування для нас – це не тільки робота. Це також концепція, яку ми намагаємося поступово та повністю професійно реалізувати, щоб кожен клієнт міг насолодитися красою та заспокійливим впливом навколишньої зелені.

Ландшафтний проект ділянки повинен гармоніювати не лише з архітектурою будівлі, а й з індивідуальними потребами людей, які проводитимуть тут свій вільний час. Маючи знання та досвід у цій галузі, ми пропонуємо клієнтам ландшафтне проектування дачної ділянки та саду, які притягують людей на відкрите повітря і водночас наголошують на важливості гармонії між природою та людиною. Проектування ландшафту потребує відмінного знання тенденцій та модних рішень, які вписуються у міську екосистему. Під час створення концепції ми також враховуємо індивідуальні ідеї клієнтів. Ми надаємо підтримку у підборі матеріалів та колірних рішень. Ми готуємо 3D-візуалізацію, яка дозволяє планувати подальші дії. Виконуємо проектування благоустрою та озеленення ділянки, підбираємо рослини та архітектурні елементи, що підходять до стилю двору чи саду. Створений нашим архітектором Ландшафтний проект ділянки, двору, дачі або саду завжди чудово вписується в сучасний простір, відрізняється свіжістю і новаторством.

Вартість

Безкоштовно  за умови реалізації проекта компанією VIVE group
Уточнити вартість

img_divider

ПОСЛУГИ ЛАНДШАФТНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ОЗЕЛЕННЯ ТА БЛАГОУСТРОЮ

Ландшафтне проектування ділянки

Ландшафтне проектування саду

Ландшафтне проектування дачі

Ландшафтне проектування парку
img_divider

ЗАМОВЛЕННЯ ЛАНДШАФТНОГО ПРОЕКТУВАННЯ

1. Ви залишаєте заявку і наш менеджер передзвонює не пізніше ніж за 15 хвилин.
2. Відвідуємо з Вами об'єкт, потім підписуємо договір та погоджуємо кошторис.
3. Відділ проектування створює концептуальне рішення проекту.
4. Узгоджуємо та підписуємо генеральний план.
5. Складання робочої документації.
6. Передача ландшафтного проекту замовнику та повний розрахунок.
200 + успішно виконаних ландшафтних проектів
img_divider

Якщо Ви плануєте замовити ландшафтне проектування та хочете дізнатися вартість або порядок дій, залиште заявку і ми надамо Вам безкоштовну консультацію:

Дзвоніть і наш дизайнер відвідає Вас безкоштовно:
+380 98-552-49-86
+380 50-539-37-86

Дізнатися вартість ландшафтного проектування можна тут

img_divider

Попередня консультаційна зустріч

Зазвичай відбувається у клієнта. При цьому початкова консультація дає можливість оцінити ділянку та обговорити ідеї. Під час зустрічі викладаються основні побажання клієнта, а також виділений бюджет на ландшафтне проектування. Детальне роз'яснення ідей та обговорення приблизних витрат найкраще зробити саме на даному етапі.

Дослідження та аналіз ділянки: збір даних для ландшафтного проекту

Ландшафтне проектування території присадибної ділянки вимагає наявності чітко визначених вихідних даних. Тому, в процесі проведення огляду та вимірювань, створюється докладна картина ділянки, яка є основою ландшафтного проектування. Під час обстеження будуть отримані точні розміри ділянки та її меж. Також до дослідження підлягають: ґрунтові умови, рельєф ділянки, схеми всіх комунальних мереж, а також інші аспекти, що обмежують доступ до об'єкта.

Концептуальне рішення ландшафтного дизайну

Концептуальне рішення у ландшафтному проектуванні відіграє роль попередньої візуалізації озеленення та благоустрою ділянки. Ландшафтний архітектор за допомогою 3d-моделювання створює кілька варіантів концептуальних ескізів. Завдяки цьому наші клієнти можуть остаточно визначитися з вибором ландшафтних стилів, форм, матеріалів. Також за допомогою ескізів набагато легше підібрати найбільш гармонійне та зручне розташування та поєднання елементів ландшафту. Після вибору робочого концептуального ескізу, ми вислуховуємо та враховуємо всі зауваження та побажання клієнта та приступаємо до виконання проекту ландшафтного дизайну та озеленення.

Ландшафтний проект

Проектний відділ розпочинає створення Робочого проекту. Ландшафтне проектування ділянки - складний технологічний процес, що проходить у тісній співпраці із замовником. Завдяки цьому, а також нашому досвіду та знанням останніх тенденцій у світі ландшафтного дизайну клієнт завжди отримує якісні проектні рішення.

Робочий проект - це пакет проектної документації, що включає:
  • генеральний план ділянки;
  • вертикальне планування ділянки;
  • дендрологічний план та асортиментна відомість;
  • розбивний та креслення;
  • схема дорожньо-стежкових мереж;
  • проект дренажної системи;
  • проект системи поливу;
  • проект системи освітлення.

Кошторисна документація не є частиною робочого проекту і виконується за окремим договором. Специфікації виробників не включені до Робочого проекту, але при необхідності можуть бути підготовлені за додаткову оплату.

Довірте ландшафтне проектування території ділянки професіоналам. І Ви отримаєте казковий райський куточок для приємного проведення часу та відпочинку з родиною та друзями, насолоджуючись гармонією природи та сучасної архітектури.

img_divider

Приклад ландшафтного проекту

Riviera villas

Візуалізація ландшафтних проектів

Давайте почнемо! Як Вам зручно спілкуватися?
Зателефонуйте нам
Напишіть

Зателефонуйте нам