Студія ландшафтного дизайну
Києво-Святошинський р-н, с. Юрівка, вул. Тарасівська, 9
ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН У КИЄВІ

Послуги озеленення

ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН У КИЄВІ

Озеленення ділянки

ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН У КИЄВІ

Озеленення двору

Комплексне озеленення у Києві від досвідчених спеціалістів під чуйним керівництвом ландшафтного дизайнера. Ландшафтні проекти будь-якої складності: від укладання газону та посадки дерев до монтажу складних архітектурних конструкцій.

Озеленення ділянки – невід'ємна частина благоустрою присадибної території. Як і будинок, вона повинна відображати індивідуальність господарів, їх спосіб життя та смаки, поєднувати естетичні потреби та практичність у використанні та обслуговуванні.

СТУДІЯ VIVE GROUP

Озеленення та благоустрій у Києві

Студія VIVE group виконає озеленення ділянки, двору, саду, парку в рамках проекту комплексного благоустрою або коли не потрібний повний цикл робіт, таких як ландшафтне проектування або будівництво. У цьому випадку, після короткого відвідування об'єкта нашим спеціалістом, ми зможемо відразу ж надати Вам попередній кошторис на виконання робіт з озеленення території.

Наша спеціалізація – це надання комплексних послуг ландшафтного дизайну для приватних домоволодінь та комерційних територій. Вона включає широкий спектр послуг озеленення ділянок, дизайн садів, задніх дворів, паркових зон, територій житлових комплексів, навчальних закладів.

VIVE group співпрацює з відомими, перевіреними часом, розплідниками та садовими центрами України. Це дозволяє нам здійснювати комплексне озеленення з гарантією високої приживаності рослинного матеріалу. Також, величезний вибір декоративних дерев та кущів, багаторічних рослин та квітів дає нам необмежений простір для реалізації наших проектів.

Замовляючи озеленення у Києві, наші клієнти завжди отримують декілька попередніх концептуальних проектів від нашого ландшафтного дизайнера. Такий підхід дозволяє не тільки побачити як виглядатиме ділянка в результаті, але й оцінити концентрацію фарб та текстуру рослинності у різні періоди року. Після того, як озеленення ділянки завершено, наш фітопатолог обов'язково проводить вичерпну консультацію щодо догляду за всіма висадженими рослинами. За бажанням клієнти можуть самі відвідати розплідник за попереднім записом, щоб вибрати дерева та рослини для озеленення ділянки особисто.

професійне

озеленення ділянки ПІД КЛЮЧ

ПРОЦЕС ОЗЕЛЕНЕННЯ

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ ОЗЕЛЕНЕННЯ

Озеленення – одна з головних складових ландшафтного дизайну. Воно визначає особливості рослинного оформлення території. Будучи одним з провідних провайдерів ландшафтних послуг у Києві та Київській області, студія VIVE group пропонує такі послуги озеленення ділянки:

 • Посадка хвойних та листяних дерев;
 • Підбір та посадка декоративних рослин та квітів;
 • Створення топіарних композицій;
 • Облаштування клумб, квітників, розаріїв, альпінаріїв;
 • Укладання рулонних газонів;
 • Організація "Сезонних садів";
 • Озеленення терас та дахів.

ПОРТФОЛІО

НАШІ НЕДАВНІ ПРОЕКТИ

ЯК ПОЧАТИ

ЗАМОВЛЕННЯ ОЗЕЛЕННЯ ДІЛЯНКИ

1. ЗАЯВКА
1. Ви залишаєте заявку і наш менеджер передзвонює не пізніше ніж через 15 хвилин.
2. ВІДВІДУВАННЯ
2. Відвідуємо з Вами об'єкт, потім підписуємо договір та погоджуємо кошторис.
3. КОНЦЕПТ
3. Відділ проектування створює концептуальне рішення проекту.
4. ГЕНПЛАН
4. Узгоджуємо та підписуємо генеральний план.
5. РОБОЧИЙ ПРОЄКТ
5. Складання робочої документації щодо озеленення.
6. ОЗЕЛЕНЕННЯ
6. Фахівці VIVE GROUP негайно беруться за озеленення ділянки.
7. Закінчення робіт
7. Професійне та своєчасне озеленення території.
8. РОЗРАХУНОК
8. Підписання замовником акта передачі об'єкта та повний розрахунок.
ОЗЕЛЕНЕННЯ ДІЛЯНКИ
ОЗЕЛЕНЕННЯ САДУ
ОЗЕЛЕНЕННЯ ДВОРУ
ОЗЕЛЕНЕННЯ ДАЧІ

СТУДІЯ VIVE GROUP

Довірте Озеленення Професіоналам!

Довіряючи озеленення ділянки спеціалістам студії VIVE group, Ви збільшуєте привабливість та шарм вашого домоволодіння. Адже ідеальний ландшафтний дизайн ділянки гарантує високу окупність інвестицій у озеленення прибудинкової території.

Кожен кейс озеленення у Києві ми починаємо з ретельного планування, вивчаючи зовнішній вигляд будинку та території ділянки. Наші фахівці враховують такі аспекти, як вплив вітру та сонця, вид та склад ґрунту. Проводячи озеленення садової ділянки в районі сильних вітрів, ми пропонуємо розглянути питання посадки вітрозахисної смуги, що є рядом дерев або чагарників, посаджених певним чином для захисту об'єкту від вітру. Крім того, визначаючи зони максимального світла або тіні при озелененні дачної ділянки, ми запобігаємо витратам квітів і рослин, які не зможуть рости при певному освітленні. Вивчення основних фокусних точок ділянки допомагає зрозуміти нашим фахівцям, як ті чи інші ландшафтні композиції виглядають під різними кутами.

Наші досвідчені ландшафтні дизайнери, проводячи озеленення ділянки, вміють підкреслити індивідуальність садів та парків наших клієнтів завдяки використанню широкої гами кольорів. Вони підбирають рослинний матеріал, кольори та текстури, якого добре поєднуються один з одним та гармонійно вписуються в загальний стиль ландшафтного дизайну території. Здійснюючи озеленення ділянки, ми приділяємо значну увагу підбору декоративних чагарників, квітів та дерев таким чином, щоб наші клієнти насолоджувалися безперервним цвітінням протягом усього сезону.

Ви можете вибрати як стандартні дерева 3-3,5 метри заввишки, так і крупномірні екземпляри з діаметром стовбура 20-30 см і висотою до 7,5 метрів. Завдяки використанню технології вирощування в контейнерах, посадка великомірних дерев може проводитись цілий рік. Наші фахівці мають великий досвід у транспортуванні та пересаджуванні великих крупномірів з використанням спеціальної техніки та обладнання.

Замовляючи озеленення у VIVE group Ви отримуєте: високоякісний рослинний матеріал з гарантією 100% приживання або заміни, комплексні послуги озеленення, якісне виконання робіт під контролем ландшафтного дизайнера.

Головна особливість, яку забезпечує озеленення прибудинкової території – це гнучкість проектування та реалізації. У будь-який момент проект озеленення може бути змінено або доповнено. Це дозволяє легко спроектувати ландшафтний дизайн ділянки саме так, як ви собі уявляєте! Якісне озеленення потребує часу, знань та зусиль. Подбайте про свою ділянку, зателефонувавши фахівцям. Завдяки великому досвіду, VIVE group створює висококласні індивідуальні ландшафтні проекти та здійснює озеленення у Києві та Київській області. Зателефонуйте нам, щоб отримати безкоштовну консультацію.

ЗАМОВИТИ

ОЗЕЛЕНЕННЯ В КИЄВІ


  Якщо перед тим, як замовити озеленення ділянки, Ви хочете дізнатися про вартість або детальний порядок дій, можете залишити заявку і ми надамо Вам безкоштовну консультацію.

  Ціни на послуги озеленення вказані у розділі прайсів.

  ДИВІТЬСЯ

  БІЛЬШЕ
  НАШИХ РОБІТ

  Ми намагаємося підходити до озеленення ділянки з повною віддачею та реалізовувати всі його етапи з максимальною старанністю, щоб у всьому саду не було слабких місць. Деталі, не передбачені проектом саду, наші фахівці здатні виявити та виправити так, щоб все створювало гармонійний та функціональний ефект.

  Ми приділяємо велику увагу співпраці та контакту із замовником, щоб кожен етап озеленення повністю відповідав очікуванням клієнта.

  Давайте приступимо! Як Вам зручно спілкуватись?
  Зателефонуйте нам
  Напишіть

  Зателефонуйте нам