Студія ландшафтного дизайну
Києво-Святошинський р-н, с. Юрівка, вул. Тарасівська, 9

img_divider

Декоративні водоймища є важливим елементом у ландшафтному дизайні. Ставки, фонтани, басейни та водоспади додають новий вимір території ділянки. Усім нам подобається розслабляючий шум падаючої води та вид безтурботної озерної гладіні. Професійно спроектована і якісно побудована штучна водойма додасть привабливості вашому саду і принесе в нього гармонію і умиротворення. Включення декоративних водойм у ландшафтний дизайн ділянки – чудовий спосіб підкреслити індивідуальність домоволодіння.

Компанія VIVE GROUP надає професійні послуги з проектування, будівництва та обслуговування декоративних водних об'єктів у Києві та області. Ми пропонуємо оригінальні концепції, висока якість будівництва, приємне співвідношення ціни та якості. Наша кваліфікована та віддана своїй справі команда забезпечує відмінний сервіс та високий рівень післяпродажного обслуговування клієнтів.

Незалежно від складності проекту, будь то ставок з коропами, плавальний басейн або гарний фонтан, ви завжди можете покластися на досвідчених фахівців з будівництва штучних водойм компанії VIVE GROUP, які допоможуть перетворити прибудинкову ділянку в ідеальний житловий простір з простим обслуговуванням.

Вартість

Від 2500 грн./м2
<span>Уточнити</span> <span>вартість</span>

img_divider

ПРОЕКТУВАННЯ ТА БУДІВНИЦТВО ШТУЧНИХ ВОДОЙМ

Будівництво басейнів

Будівництво ставків

Будівництво фонтанів

Будівництво водоспадів
img_divider

ЗАМОВЛЕННЯ БУДІВНИЦТВА ВОДОЙМ

1. Ви залишаєте заявку і наш менеджер передзвонює не пізніше ніж через 15 хвилин.
2. Відвідуємо з об'єкта, збираємо всю необхідну інформацію. Підписуємо договір та погоджуємо кошторис.
3. Відділ проектування створює кілька концептуальних рішень.
4. Узгоджуємо робочий варіант.
5. Складання робочої документації.
6. Будівництво штучних водойм та повний розрахунок.

img_divider

ЧОМУ МИ:

+ Років досвіду
м² Збудовано водойм
% Якість
Будівництво та облаштування басейнів
Будівництво та облаштування басейнів
Будівництво садових ставків
Будівництво водоспадів та струмків
Будівництво штучних водойм
Будівництво та обладнання водних об'єктів
img_divider

Якщо Вам необхідно отримати більше інформації щодо будівництва штучних водних об'єктів, уточнити актуальні ціни або терміни виконання робіт, Ви можете замовити безкоштовну консультацію:

Телефонуйте і наш сеціаліст відвідає Вас безкоштовно:
+380 98-552-49-86
+380 50-539-37-86
img_divider

Ставки з коропами коі або садові ставки є одними з найпопулярніших штучних водойм для заднього двору або патіо. Уявіть, що ви виходите з дому у власний оазис з продуманим ландшафтним дизайном і ставком з яскравими коропами коі. Влаштуйтеся зручніше, розслабтеся і насолоджуйтесь умиротворюючим пейзажем, строкатими рибками та звуками води, що дзюрчить.

Штучний садовий ставок є самодостатньою екосистемою і вимагає мінімум догляду. Він дає можливість розводити декоративних коропів, уникаючи проблем з обслуговуванням, характерних для закритих акваріумів. Ставкові рослини дають можливість розширити кругозір у садівництві, вибравши варіанти, що виходять за рамки стандартних петуній та троянд.

Влаштування декоративного ставка з коропами коі

Декоративний ставок з коропами кої

Декоративні садові ставки функціонують, забезпечуючи їжу, укриття та безпеку своєї флори та фауни завдяки простим природним процесам. Ця особливість перетворює їх на справжній райський куточок, що не вимагає особливого догляду. Кожен шматочок пазла екосистеми ставка важливий для його здорового існування. Професійно проектуючи та якісно реалізовуючи всі ландшафтні проекти штучних водойм, ми створюємо функціональні та збалансовані водні екосистеми для садів наших клієнтів.

Ідеальний баланс в екосистемі садової ставка забезпечується за допомогою наступних компонентів:

Скіммер (механічний фільтр): Попередньо фільтрує воду та видаляє сміття з її поверхні, запобігаючи накопиченню органічних матеріалів на дні ставка.

Біологічний фільтр: Служить полігоном для колонізації корисних бактерій та видаляє надлишки корму з води.

Насос: Ефективна система циркуляції буде підтримувати рух води та забезпечувати рівень кисню, необхідний для здоров'я риб та рослин.

Камінці та гравій : Забезпечують величезну площу поверхні для корисних бактерій, які розщеплюють надлишки корму у воді та розчинене органічне сміття на дні ставка.

Риби : Завдяки коропам кої, догляд за ставком зводиться до мінімуму, оскільки вони пасуться на ниткоподібних водоростях і годуються на дні ставка.

Рослини: Це справжні природні фільтри. Вони відмінно підходять для надання індивідуального характеру ставку, своєю різноманітністю забезпечуючи колір та текстуру. Водні рослини в садовому ставку харчуються надлишками корму, що розкладаються у воді, і запобігають розвитку водоростей, позбавляючи їх джерела їжі. При належному висвітленні ставкові рослини мають вирішальне значення для загального здоров'я екосистеми.

Давайте приступимо! Як Вам зручно спілкуватись?
Зателефонуйте нам
Напишіть

Зателефонуйте нам