Якщо Ви вирішили замовити послуги ландшафтного проектування і не знаєте з чого почати, цей посібник допоможе Вам розібратися в принципі взаємодії клієнта з компанією та зробить процес роботи з ландшафтним архітектором максимально комфортним.
З прикладами наших робіт з ландшафтного проектування у Києві та передмісті можна ознайомитись, подивившись розділ Наші проекти. Щоб розпочати замовлення, Вам необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом.
Вихідні дані, які необхідно надати для ландшафтного проектування:
- коректну геодезичну зйомку ділянки, М200 (виконується спеціалізованою організацією);
- результати геологічних досліджень на ділянці (виконується спеціалізованою організацією);
- завдання на ландшафтне проектування (складене за участю архітектора, заповнене та підписане Замовником);
- опитувальний лист, в усному або письмовому вигляді (за бажанням), що відображає Ваші уявлення про композиційну, естетичну та технічну складові проектованого об'єкта.
Потім архітектор, на підставі вихідних даних, отриманих після виїзду фахівців на об'єкт та з технічного завдання замовника, створює ескізну частину ландшафтного проекту. Ескізний проект є візуалізацією і концептуальним рішенням (2 варіанти), які доступно доносять суть пропозицій. Після погодження Замовником усіх рішень ескізного проекту розпочинається наступний етап – розробка робочого проекту.
Рабочий проект включает в себя следующие разделы:
- генеральний план ділянки;
- вертикальне планування ділянки;
- дендрологічний план з асортиментною відомістю;
- розбивальне та посадкове креслення;
- схема дорожньо-стежкових мереж;
- проект дренажної системи;
- проект системи поливу;
- проект системи освітлення.
Кошторисна документація на виробництво передбачених проектом робіт не є частиною робочого проекту та виконується за окремим договором.
Ландшафтні архітектори, що працюють у VIVE GROUP, мають вищу профільну освіту, постійно вдосконалюють свою майстерність і тримають руку на пульсі останніх трендів у світі ландшафтного дизайну.